Zapraszamy do nowego Centrum Rehabilitacji AVENIR.
Ten nowoczesny ośrodek mieści się przy ul. Jana Kilińskiego 47 A w Słupsku.

W Centrum Rehabilitacji AVENIR wykonujemy szeroki zakres zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu:

Rehabilitację stosujemy w:

  • zespołach bólowych kręgosłupa,

  • zespołach bólowych mięśni i stawów spowodowanych przeciążeniami i urazami,

  • schorzeniach neurologicznych,

  • problemach z nietrzymaniem moczu,

  • terapii blizn,

  • usprawnianiu pooperacyjnym.

Szeroki zakres masażu leczniczego wykonujemy osobom z dolegliwościami bólowymi, dysfunkcjami, szukającym relaksu po ciężkim dniu pracy i chcącym poprawić swój nastrój.

Odpowiednio dobrana i przeprowadzona terapia podnosi poziom endorfin i redukuje objawy stresu, co z kolei wpływa na poprawę naszego samopoczucia oraz kondycji psychofizycznej.

Kinezyterapia obejmuje odpowiednio dobrane ćwiczenia, specjalistyczne sposoby diagnostyki i terapii przy wykorzystaniu specyficznych technik manualnych stworzonych w oparciu o wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii. Stosujemy metody PNF do schorzeń neurologicznych i ortopedycznych, Mc Kenzie do leczenia i diagnozowania kręgosłupa, terapię manualną Kaltenborna, Mulligana do usuwania dysfunkcji po urazach ortopedycznych.

Masaże i ćwiczenia uzupełniane są różnorodną gamą zabiegów fizykoterapeutycznych: elektroterapią, krioterapią, hydroterapią, laseroterapią, magnetoterapią, sonoterapią, diatermią krótkofalową. Efekty rehabilitacji utrzymujemy i przedłużamy poprzez naklejenie odpowiednio dobranych plastrów o działaniu przeciwbólowym, rozluźniającym lub wzmacniającym. Plastry działają przez 24 h na dobę, co wspomaga efekt terapeutyczny.

Zabiegi wykonywane są w przestrzennych, klimatyzowanych i atrakcyjnie urządzonych wnętrzach. Dysponujemy przestronną salą ćwiczeń, gabinetami masażu i terapii indywidualnej oraz gabinetami fizykoterapii.
Duży asortyment sprzętu umożliwia wykonanie kompleksowej rehabilitacji indywidualnie dobranej do potrzeb pacjenta.

Oferujemy także rehabilitację domową na terenie miasta Słupska i okolic. Informacje i cennik dostępne są w recepcji.